آموزش کار با وب مانی
ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٢٦   کلمات کلیدی:
 
نحوه کار با Webmoney
1). روی آیکون برنامهWebmoney کلیک نمائیدتا پنجره زیر برای شما نمایش یابد، گزینه Login را انتخاب نمائید، از لیست آبشاری که در تصویر زیر با شماره 2 نمایش داده شده WMID خود را انتخاب نمائید سپس Password خود را در وارد نموده و دکمه Ok را بزنید تا وارد برنامه شوید........

حوه کار با Webmoney

1). روی آیکون برنامهWebmoney کلیک نمائیدتا پنجره زیر برای شما نمایش یابد، گزینه Login را انتخاب نمائید، از لیست آبشاری که در تصویر زیر با شماره 2 نمایش داده شده WMID خود را انتخاب نمائید سپس Password خود را در وارد نموده و دکمه Ok را بزنید تا وارد برنامه شوید.

 
2). در صفحه اصلی سیستم 4 Tab وجود دارد که عبارتند از Contacts, Purses, Incoming, My webmoney

 
 
 Contact:  کلیه اعضائی که تاکنون با آنها ارتباط مالی و یا ارسال massage داشتیم در این قسمت لیست شده اند. ضمنا در این قسمت سرویس های وب مانی نیز وجود دارند که می توانیم با کلیک بر روی هر یک از آنها ارسال پیغام داشته باشیم.
 
 
 Incoming:   کلیه ارسال های مالی و یا پیغام های جدید در این قسمت وارد می شود وما با بازکردن آن متوجه نقل انتقالات جدیدمالی و یا پیغام جدید میشود.
 
 
 Purses:  در این قسمت کلیه کیف پولهای مالی قرار گرفته است (طریق ایجاد کیف پول در ذیل توضیح داده شده
  است)
 
 
 My Webmoney:   در این قسمت توضیحاتی در خصوص سرویس های وب مانی وجود دارد و ما می توانیم با نحوه کار همه سرویس های وب مانی آشنا می شویم.ضمنا برخی از مراکزی که خدمات خود را با دریافت و یا پرداخت وب مانی انجام می دهد لیست شده است.
 
 
 
طریقه ایجاد کیف پول
شما برای مدیریت دریافت وب مانی می توانید حساب های جدید داشته باشید.(مثلا حساب دلاری).
 
1) برای ایجاد کیف پول مسیر Menu/Purses/New را طی نمائید. و یا بر روی دکمه Create کلیک نمائید تا پنجره زیر نمایش یابد.
سپس نوع ارز را تعیین نموده (1) و برای کیف پول نامی را تایپ نمائید (2) و دکمه Next (3) را کلیک نمائید.
 
 
2) در پنجره ظاهر شده I accept را تیک زده و دکمه Next را بزنید تا پنجره زیربرای شما نمایش یابد، دکمه Finish را بزنید تا کیف پول ایجاد گردد.

 
 
طریقه ارسال پول از طریق کیف پولها
ابتدا بر روی کیف پول راست کلیک نمائید سپس گزینه Send WM را انتخاب نموده و گزینه to a Webmoney Purse را انتخاب کنید تا پنجره Send Webmoney باز شود.
 
در قسمت From می توانید توسط لیست آبشاری کیف پول خود را که می خواهید از آن ارسال پول انجام شود را تغییر دهید.

در قسمت To و در فیلد Purse شما حساب وب مانی گیرنده را وارد نمائیید.در فیلد Amount مقدار پول ارسالی را مشخص نمائید.

در قسمت Description توضیحات لازم در زمینه ارسال پول را برای گیرنده تایپ نمائید.با استفاده از آیتم Code-Protected می توانید برای امنیت ارسال پول کدی را توسط سیستم برای گیرنده پول ایجاد نمائید، برای استفاده از این آیتم Code-Protected را در این صفحه تیک بزنید و دکمه Next را بزنید تا پنجره زیر نمایش یابد.
 
 
برای Code Protect در فیلد Protection Period می توانیم به حسب روز زمانی را مشخص نمائیم. در صورتیکه فرد گیرنده درطی زمان اعلام شده اقدام به دریافت پول از طریق Code Protect ننماید پول مجددا به حساب اولیه بر می گردد.(توسط دکمه Change سیستم Code Protect جدیدی به شما می دهد) در پایان بعد از انجام کلیه مراحل فوق کلید Send را می زنیم.
 
 
در مرحله بعد در صورتیکه برای اولین بار باشد که ازحسابتان به حساب شخص دیگری مبلغ ارسال می کنید باید Wmid شخص را در Contact لیست اضافه نمایید، پنجره زیر به صورت خودکار نمایش داده می شود و از شما خواسته می شود که Wmid شخص را در لیست خود وارد نمایید . دکمه Add this WMID to contact list... را کلیک نمائید.
 
 
سپس پنجره زیر نمایش می یابد.در این پنجره دکمه Add را کلیک نمایید.
 
 
در پنجره بعدی کد نمایش داده شده را وارد نمایید و دکمه Next را کلیک کنید.
 
 
سپس دکمه finish را کلیک نمایید.
 
 
در این مرحله دکمه next را کلیک کنید.
 
 
در این مرحله اطلاعاتی را که وارد کرده اید را تایید نمایید و کد پروتکت را برای خود در جایی یادداشت نمایید
 
 
در مرحله بعد رمز عددی اعلام شده را وارد نمایید .
 
 
در انتها به شما پیغام موفقیت آمیز بودن انتقال پول شما اعلام می شود و با کلیک بر روی close مراحل به پایان می رسد.
 
 

منبع:www.wmtransfer.ir