خرید، فقط به صورت اینترنتی
ساعت ۱:٤٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/۱٧   کلمات کلیدی: خرید ،خرید انلاین ،خرید اینتر نتی
خرید، فقط به صورت اینترنتی
 
بر اساس یک آمار جدید، در سال 2005 میلادی بیشتر از 20 میلیون آمریکایی با پرداخت میانگین 2 دلار دست کم یک کالا را از اینترنت خریداری کردند.در این آمار ها آمده است، طی سال گذشته میلادی تقریبا حدود 20 میلیون جوان آمریکایی به صورت آنلاین و اینترنتی خرید کردند و به طور میانگین قیمت کالایی که آنها خریده بودند 2 دلار بوده است.
می گویند میزان خریداران اینترنتی از سال 2003 تا کنون بیشتر از 35 درصد افزایش یافته و پیش بینی می شود که در آینده از این هم بیشتر شود.

شاید شما هم متوجه نشده باشید، اما در 4 سال گذشته الگلو های خرید کردن کاملا عوض شده بر این اساس در حالی که تا چند وقت پیش هیچ کس به مغازه های اینترنتی اعتماد نداشت، هم اکنون 27 درصد پولی که در روز های تعطیلی سال نو میلادی خرج در جیب مغازه داران اینترنتی رفته.
در این میان گفته می شود 56 درصد مشتری های آنلاین بدون جست و چوی فراوان در پایگاه های اینترنتی مستقیم سراغ مرکز مورد نظر خود رفته اند.علاوه بر این، 37 درصد شرکت کنندگان در این بررسی هم بعد از انجام کمی بررسی خرید خود را به صورت اینترنتی انجام داده اند و 29 درصد هم از طریق بروشور ها و تبلیغات پایگاه های خرید و فروش آنلاین را پیدا کرده اند.