بازاریابی و کسب درآمد
ساعت ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱/٥   کلمات کلیدی: مسبی ،masbi ،بازاریابی و کسب درآمد: ،درآمد ایده آل اینترنتی

 

بازاریابی و کسب درآمد: 

شما می توانید در این بخش عضو شده و حساب خود را به  صورت کاملا رایگان فعال نمایید و از روشهای ساده زیر، صاحب یک درآمد ایده آل اینترنتی شوید.

1. هر گاه یک مشتری توسط لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی شما وارد سایت مسبی شود و یک محصول خرید نماید درصدی از قیمت فروش آن محصول (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول 950,000 ریال قیمت داشته باشد و پورسانت آن 5% باشد، بنابراین 47500 ریال به حساب شما افزوده می شود.

2. به ازای هر آگهی دهنده که به سایت معرفی کنید 50% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با درج یک آگهی، 110,000 ریال به سایت پرداخت کند، 50% آن (55,000 ریال) به حساب شما افزوده می شود.

3. به ازای هر نفر که توسط شما در بخش افزایش ترافیک عضو شود 20% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با ثبت نام در بخش افزایش ترافیک، 152,000 ریال به سایت پرداخت کند، 20% آن (30400 ریال) به حساب شما افزوده می شود.

4. چنانچه کاربری با کلیک بر لینک اختصاصی شما وارد سایت مسبی شده و بر یکی از بنرهای بالای سایت کلیک کند 90 ریال به درآمد شما افزوده می شود و چنانچه بر یک لینک ستاره دار کلیک کند 130 ریال به درآمد شما اضافه می شود.

 

مسبی